Банер
>>> Почетна » Информации од јавен карактер » Актуелности » Известување
Недела, 24 Мар 2019


Известување

Е-пошта Печати PDF

Почитувани,

Ве известуваме дека на 29.05.2015 година (петок) паркиралиштата на ЈП Паркинзи на општина Центар ќе бидат бесплатни за сите граѓани.

Со почит,
ЈП Паркинзи на општина Центар