Банер
>>> Почетна » Информации од јавен карактер » Актуелности » Известување
Недела, 17 Фев 2019


Известување

Е-пошта Печати PDF

Почитувани,

Апелираме до сите граѓани кои имаат потреба од интервенција на заглавени возила од поплавите на територија на општина Центар да пријават на 070

268 162. Пајак службата на ЈП ПОЦ ќе биде ставена на располагање.

Со почит,

ЈП Паркинзи на општина Центар